Rregullore per tatimin nė pronė
 
RREGULLOREN MBI TATIMIN NĖ PRONĖ.
Tërhiqe
 
Buxheti 2010 - 14.518.256 euro
 
Buxheti i vitit 2010
Tërhiqe
 
Raporti i punės sė kryetarit janar-shtat
 
Raporti i punes se kryetarit te komunes se Gjilanit, per periudhen janar-shtator 2009
Tërhiqe
 
Dėmet nga breshėri - mbi 3 milionė
 
Stuhia e breshrit qė goditi komunėn e Gjilanit, mė datėn 24 maj, nė kėtė rajon solli dėme tė konsiderueshem materiale, nė ekonomitė familjare dhe nė agrokulturė, tė cilat vlerėsohen 3.187.444 €uro.
Tërhiqe
 
Projekt-rregullorja pėr kėshillat lokale
 
PROJEKT-RREGULLORJA PĖR KĖSHILLAT E BASHKĖSIVE URBANE DHE TĖ VENDBANIMEVE-BASHKĖSIVE LOKALE NĖ TERRITORIN E KOMUNĖS SĖ GJILANIT.
Tërhiqe
 
Konkurs pėr vende pune nė KRM "Higjiena"
 
Konkursi pėr: Kryeshef Ekzekutiv si dhe pėr: Zyrtar Kryesor Financiar dhe i Thesarit ėshtė i hapur 21 ditė, nga data e publikimit mė 6.04.2009.
Tërhiqe
 
Pėrfituesit e bursave pėr vitin 2008/09
 
Lista e pėrfituesve tė bursave pėr vitin akademik 2008/2009
Tërhiqe
 
Plani Zhvillimor i Arsimit 2009-2011
 
Tė gjithė tė interesuarit mund ta japin kontributin e tyre, duke i dėrguar sugjerimet dhe vėrejtjet nė adresė tė grupit punues.
Tërhiqe
 
Udhėzime pėr pajisje me patent-shofer
 
Ketu do t`i gjeni tė gjitha udhėzimet pėr dokumentacionin qė ėshtė i nevojshėm pėr t`u pajisur me patent-shofer tė Republikės sė Kosovės.
Tërhiqe
 
Zhvillimi Rural (Matrica)
 
Matrica e Zhvillimit Rural (ZHR)
Tërhiqe
 
<< Fillim < Kaluar | Ardhme > Fundit >>

Kerko Fajllat    Gjilani