Lista e kandidatėve pėr regjistrues
 
Kandidatėt e lartėshėnuar ftohen tė paraqiten nė intervistė (test me shkrim) me daten 12.03.2011, nė shkollėn fillore “Thimi Mitko” nė Gjilan, nė ora 9:30. Testi fillon nė orėn 10:00. Pas ores 9:45 nuk do tė pranohet asnjė kandidat.
Postuar me datën: 11.03.2011
 
Konkurs pėr 3 inspektorė tė parandalimit tė zjarri
 
Afati i aplikimit ėshtė 15 ditė, nga dita e shpalljes publike.
Postuar me datën: 28.02.2011
 
Regjistri i kandidatėve pėr kontrollorė
 
Kėta kandidatė janė pėrzgjedhur pėr t`iu nėnshtruar intervistės pėr kontrollorė tė regjistrimit.
Postuar me datën: 25.02.2011
 
KK mban seancėn e radhės mė 28 shkurt
 
Seanca mabhet nė sallėn e madhe tė Kuvendit Komunal, nga ora 10:00.
Postuar me datën: 22.02.2011
 
Konkurs pėr pranimin e regjistruesve
 
Konkursi ėshtė i hapur nga data 21 shkurt deri mė 04 mars 2011.
Postuar me datën: 21.02.2011
 
Konkurs i QKMF-sė
 
Afati pėr aplikim ėshtė /15/pesėmbėdhjetė ditė, nga dita e shpalljes publike nė gazetė dhe mjete tjera tė informimit.
Postuar me datën: 12.02.2011
 
Shpallje pėr dhėnien nė shfrytėzim tė fasadave tė objekteve tė banimit kolektiv
 
Afati pėr paraqitje do tė jetė 20 ditė nga dita e publikimit nė media elektronike, tė shkruara dhe tabelėn e shpalljeve.
Postuar me datën: 10.02.2011
 
Konkurs intern i DMSH-se
 
Titulli i pozitės: Zėvendėskomandant i Stacionit tė Shėrbimit tė Zjarrfikėsve dhe Shpėtimit
Postuar me datën: 08.02.2011
 
Konkurs pėr pranimin e kontrollorėve tė regjistrimit
 
Konkursi do tė jetė i hapur deri me daten 18.02.2011, ora 15:30.
Postuar me datën: 08.02.2011
 
Njoftim për marrjen e lejeve për prerjen e pyjeve
 
Afati për parashtrimin e kërkesave për prerjen e drunjve në pyjet private, ёshtё deri më datën 15.03.2011.
Postuar me datën: 27.01.2011
 
<<   >>

Kërko Lajmet    Gjilani