Raporti i punės sė kryetarit /2009
 
RAPORTI PĖRMBLEDHĖS I PUNĖS SĖ KRYETARIT TĖ KOMUNĖS, TĖ SHĖRBIMIT CIVIL KOMUNAL (SHCK), ARSIMIT DHE SHĖNDETĖSISĖ PRIMARE.
Tërhiqe
 
Raporti i auditimit pėr 2007
 
Raporti i auditimit tė brendshėm pėr vitin 2007.
Tërhiqe
 
Raporti i kryetarit pėr vitin 2008
 
Raporti i punės sė kryetarit tė Komunės, i miratuar nga Kuvendi Komunal i Gjilanit, mė 30.03.2009
Tërhiqe
 
<< Fillim < Kaluar | Ardhme > Fundit >>