Tenderët

Zėrime pėr aktivitete tė ndryshme komunale
Kategoria : Sherbime
Data e fundit per dorezim : 01/04/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 01/04/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Hartimi i planeve rregulluese nė Komunėn e Gjilanit
Kategoria : Sherbime
Data e fundit per dorezim : 29/03/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 29/03/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Transporti i nxėnėsve, mėsimėdhėnsėve.... (R)
Kategoria : Sherbime
Data e fundit per dorezim : 03/03/2011, 14:15:00
Data e hapjes: 03/03/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Pastrimi i objekteve komunale dhe disa shkollave
Kategoria : Sherbime
Data e fundit per dorezim : 18/03/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 18/03/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Rregullimi i hapesirės nga Sahat Kulla pėrgjatė murit tė spitalit
Kategoria : Punime
Data e fundit per dorezim : 11/03/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 11/03/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Rrėnimi i ish-objektit tė TMK, objektit tė ish-Magjistralės
Kategoria : Punime
Data e fundit per dorezim : 23/02/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 23/02/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Asfaltimi i rrugėve “H. Orana”, “F. Agani” ...
Kategoria : Punime
Data e fundit per dorezim : 01/03/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 01/03/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Mbikėqyrja dhe revidimi i projekteve pėr dokumentacionin investivo-teknik
Kategoria : Sherbime
Data e fundit per dorezim : 21/02/2011, 14:00:00
Data e hapjes: 21/02/2011 14:15:00
Më shumë  
 
Asfaltimi i rrugėve nė fshatin Kmetoc
Kategoria : Punime
Data e fundit per dorezim : 20/12/2010, 15:00:00
Data e hapjes: 20/12/2010 15:15:00
Më shumë  
 
Ndėrtimi i rrjetit tė kanalizimit nė fshatin Zhegėr
Kategoria : Punime
Data e fundit per dorezim : 02/12/2010, 14:00:00
Data e hapjes: 02/12/2010 14:15:00
Më shumë  
 

 

Arkivi i tenderave Total: 46: > >>

 

Kërko tenderët

   
  < Korrik > - << 2008 >>
  Sh 
  12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
   


  Gjilani