Rregulloret dhe vendimet

Vendim pėr raportin financiar
 
VENDIM PĖR APROVIMIN E RAPORTIT FINANCIAR PĖR PERIUDHĖN JANAR-SHTATOR 2010.
Tërhiqe
 
Vendim pėr NS "Gjilani V"
 
VENDIM PĖR SHPALLJEN E INTERESIT TĖ PĖRGJITHSHĖM TĖ TRASEVE TĖ LINJAVE 110 kv, QĖ FURNIZOJNĖ NS "GJILANI 5"
Tërhiqe
 
Rregullore pėr objektin komunal
 
RREGULLORE PĖR SHFRYTEZIMIN DHE MENAXHIMIN E OBJEKTIT KOMUNAL NGA SHOQATAT PĖR PĖRSONA ME AFTĖSI KUFIZUARA.
Tërhiqe
 
Rregullorja per taksa /2011
 
RREGULLORE PĖR TAKSA, NGARKESA DHE GJOBA KOMUNALE PĖR VITIN 2011.
Tërhiqe
 
Vendim per tatimin ne pronė
 
VENDIM PĖR VAZHDIMIN E AFATIT TĖ VLEFSHMĖRISĖ TĖ RREGULLORĖS MBI VENDOSJEN E TATIMIT NĖ PRONĖ NĖ KOMUNĖN E GJILANIT NGA VITI 2010 EDHE PĖR VITIN TATIMOR 2011.
Tërhiqe
 
Vendim per rregulloren e taksave
 
VENDIM PĖR APROVIMIN E RREGULLORĖS PĖR TAKSA, NGARKESA DHE GJOBA KOMUNALE PĖR VITIN 2011.
Tërhiqe
 
Vendim per interes publik
 
VENDIM PĖR SHPALLJEN E INTERESIT PUBLIK.
Tërhiqe
 
Vendim per shkėmbin pronash
 
Vendim pėr shkėmbimin e pronės sė paluajtshme tė Komunės, me pronė private.
Tërhiqe
 
Vendim pėr zbatim tė aktgjykimit
 
Vendim pėr zbatimin e Aktgjykimit tė formės se prerė tė Gjykatės Komunale tė Gjilanit, C.nr.63/93 dt.11.06/93 lidhur dorėzimin e pronave tė paluajtshme tė KK-ės Gjilan.
Tërhiqe
 
Vendim pėr dhėnie tė pronės
 
Vendim pėr dhėnien nė shfrytėzim tė pėrkohshėm tė pronės komunale pėr kompletimin e truallit tė Xhamisė nė fshatin Dobėrqan.
Tërhiqe
 
<< < | > >>